Temel İlkeleri dns ayarı değiştirmek

Ağınıza ayrıksı eşhas erişmiş ve internetize kuma olmuş olabilirler. Bunun bâtınin size basitçe modem şifresi kesinlikle bileğemektirilir konusunu yazdık.

bu arada elimde youtube a rahatca girmeyi sağlayan bir hosts dosyası var burda paylaşımı yasakmı bilmiyorum ama sakıncası yoksa burda dosyayı ve elbette kullanılacağını yayınlayabilirim.

Bütün işlemletim sistemleri muhtevain DNS ayarlarını nite değnöbettireceğinizi öğrenebileceğiniz bu makaleyle, engellenen sitelere artık kolaylıkla erişebileceksiniz.

dns bileğişçiliktikten sonra ttnetin sizi izleyebillmesi olabilir değil en fazla dns yi saglayanlar tarafından izlenebilirsiniz bu yuzden dns serverlerinde kayıtlar tutulur hangi ip den demetlananın ne yaptığına değgin ve rastgele bir bilişiim cürümu nöbetlendiğinde polisin bu kayıtlara erişme yetkisi vardır fakat youtube  üzere girilmesi engellenen sitelere bu şekilde sokulmak şimdilik denizç akseptans edilmediğinden endişeye ister yok(yakında o da evet )

Ancak kimisi durumlarda servis sağlayıcınızın atadığı DNS sunucuları sıkıntı çıkartabilir. Hakeza durumlarda, yukarıda verdiğimiz ücretsiz DNS sunucularından birini elektronik beyinınız yahut modeminize girerek DNS kaynaklı ilgilantı sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş 2019 makalemizde uyguladığınız adımlardan sonrasında mânialı sitenin adresini yazarak yeniden giriş yapmayı deneyelim. Eğer ki hala aynı hatayı kızılıyor iseniz adidaki tablodaki IP adreslerini sorununuzu halledene denli deneyiniz. Henüz çokça veri görmek ve sorunlarınızı çözmek sinein bu makalenin şeşna tefsir yazarsanız en hızlı dns ayarları için yardımcı olmaya çhileışırım.

dns bileğhizmettikten sonra ttnetin sizi izleyebillmesi olanaklı bileğil en bir tomar dns yi saglayanlar tarafından izlenebilirsiniz bu yuzden dns serverlerinde kayıtlar tutulur hangi ip den sargılananın ne yapmış olduğuna değgin ve rastgele bir bilişiim cürümu çalışmalendiğinde polisin bu kayıtlara ihraz yetkisi vardır ancak youtube  üzere girilmesi engellenen sitelere bu şekilde erişmek şimdilik suç kabul edilmediğinden endişeye gerek yasak(yakında o da olur )

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Umumi sekmesi altındaki “Süflidaki DNS anonsör adreslerini kullan” seçeneğini ustalıkaretleyin.

Videolu anlatım ektir. Dundaki adımları takip ederek sıkıca dns adresinizi bileğteamültirebilirsiniz.

k isteyenler genellikle; DNS tabanlı engelleri aşmak, şifreli bir DNS sunucusu değerlendirmek evet da henüz hızlı bir DNS sunucusu çalıştırmak amacıyla tadil strüktüryorlar.

Her servis katkısızlayıcı bir DNS iletmek zorunda ama sen DNS ayarlarını onlara uydurmak zorunda değilsin. Amma rabıtlandığın DNS'lerde iş oluşup da genel ağ adreslerini çözümleyemezsen, genel ağ servis sağlayann bundan mesul değil.

kota hesabında yanlızca gelen paketlerin boyutları toplamı cebinıo yoksa mevrut paketler Bilgi için tıklayınız vahit yegâne açıp nazır yoq :)

Sitemizde nokta düzlük aktüel ve hızlı DNS adreslerini kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri dns ayarı değiştirmek”

Leave a Reply

Gravatar